גאדג'טים מובילים לרכב לשנת 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בשנים האחרונות נכנסו לחיינו לא מעט גאדג'טים לתחום הרכב: מסכים משולבים בלוטות', מערכות שמע מתוחכמות ומצלמות משוכללות, ועוד הרבה מוצרים שנועדו לשפר את חוויות הנהיגה שלנו.
ואחרי שחשבנו שכבר ראינו ושמענו הכל, מסתבר שיש עוד אבזרים מעניינים שטרם הכרנו – לשוק הגאדג'טים לרכב יש עוד הרבה מה לחדש, ואספנו כאן בשבילכם כמה המלצות למוצרים המוצלחים ביותר מבניהם: 

מעמד לטלפון – מניעת העיסוק בסלולארי בזמן הנהיגה

ונתחיל בגאדג'ט די וותיק – מתקן פשוט שעלותו יכולה להסתכם בכ-15 ₪ בלבד, שמאפשר לראות את מסך הטלפון בלי להוריד את הידיים מההגה, ולמנוע קנס של 1000 ₪, 8 נקודות רישוי והוצאות על שירותי עורך דין תעבורה (במקרה של מעצר ע"י שוטר, בגין שימוש בסלולארי בהנהיגה).
ההתקנה שלו פשוטה במיוחד, ונדרש בעיקר לחבר אותו לאחד מפתחי האוורור ברכב.

לא רק במטוסים – מגש נייד להנחת מזון וציוד

עוד גאדג'ט מעניין שרוב הסיכויים שטרם הכרתם הוא ה- Wheel Desk – מגש פלסטיק נייד שנראה ממש כמו המגשים המתקפלים במטוסים, מולבש על ההגה, ומאפשר לכם לאכול ארוחת בוקר/צהריים בנחת או אפילו להניח עליו לפטופ, ולהפוך את הרכב שלכם למשרד נייד.
ניתן להשיג אותו בחנויות גאדג'טים או בענקיות המסחר אונליין כגון Amazon, ועלותו נעה לרוב בסביבות ה- 80-100 ₪ (לא כולל דמי משלוח).

הצ'יפ החכם שיעזור לכם למצוא את מפתחות הרכב


Tile Mate הוא צ'יפ קטנטן אשר ניתן לתלות על צרור מפתחות הרכב (או אפילו להכניס אותו לארנק, או כל פריט אחר שאתם נוטים לשכוח).
הצ'יפ מסונכרן עם אפליקציה ייעודית מיוחדת שנקראת על שמו – אפליקציית Tile. האפליקציה מתקשרת עם הצ'יפ, ומוצאת את מיקומם של המפתחות בתוך זמן קצר. הצ'יפ זמין כרגע בעיקר בחנויות אונליין כגון ebay ו-Amazon, ועלותו נעה בין 63-110 ₪ ללא דמי משלוח. ניתן להשיג גם חיקויים זולים יותר של המוצר ב- aliexpressתמורת כ-6 ₪.

במיוחד לימי החורף הקרים – כרית חימום חשמלית למושב הרכב

במיוחד לכל מי שיוצא לעבודה מוקדם בבקרים הקרים של החורף – הכרית הזו עובדת על אותו עיקרון כמו סדין חשמלי לחורף (רק במושב הרכב), כאשר ניתן לחבר אותה למצת הרכב, לכוונן אותה לאחת משתי עוצמות החום שהיא מציעה, וליהנות מנסיעה נעימה וחמימה יותר בדרך אל היעד. ניתן להשיג אותה בחנויות גאדג'טים, ומחירה נעה בין כ- 120-390 ₪.

מבט אל העתיד – מערכת להשבתת רכב במצב שכרות

מדובר בכלי מיוחד לנשיפה שמחובר למערך ההצתה ברכב, ומטרתו למנוע מצבים של נהיגה בשכרות. נשיפה לתוך ההתקן תיבדק ע"י גלאי ששולח זרמים חשמליים, אשר מייצרים מדד של כמות האלכוהול בדם, וכדי לוודא שאכן מדובר בנהג – המערכת גם כוללת מכשיר לטביעת אצבע או מצלמה לאימות הזיהוי. במידה והמדד נמוך מהסף שמוגדר בחוק לאותה מדינה – רק אז המערכת תאפשר להניע את הרכב. לפי קביעת האיחוד האירופאי – כל הרכבים החדשים שיצאו לשוק החל משנת 2022 יהיו מחויבים להגיע עם הכנה להתקנת המערכת הנ"ל.

העין הטכנולוגית

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

כתבות אחרונות