טכנולוגיות חדשניות בתחום האטרקציות לאירועים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בשנים האחרונות ישנם חידושים רבים ושונים בתחומי הטכנולוגיות המתקדמות, כולל בתחום של אטרקציות טכנולוגיות לאירועים. בעוד שאפשר לקיים אירוע קלאסי וכלל לא טכנולוגי, אפשר גם לערוך אירוע שיקנה ערך מוסף מרתק ומעניין למשתתפים באירוע. במה תבחרו, אירוע טכנולוגי או פחות?

אם אתם בחיפושים אחרי אטרקציות טכנולוגיות לאירועים, שפר עליכם מזלכם. בימינו יש סוגים רבים ושונים של אטרקציות לאירועים טכנולוגיים, גם כאלו שישאירו את האורחים שלכם המומים ופעורי פה. אם למשל אתם עומדים להשיק מוצר חדש, המשתתפים באירוע ההשקה יצפו להצגה פורצת דרך של המוצר, לא פחות מכך. בימינו הנוכחיים, לחברות וארגונים יש תקציבי ענק עבור השקות של מוצרים, וכנראה שכולנו התרגלנו לכך שמהממים אותנו ומפליאים אותנו-טכנולוגית. אם כך, יהיה כדאי להשקיע מחשבה בבחירת האטרקציות הנכונות לאירוע שלכם, בין אם הוא טכנולוגי או פחות.

הדפסות על קפה ומוצרים באירועים

אמנם לא מדובר בטכנולוגיה מאוד חדשנית, אבל היא כן מתקדמת – הדפסה על מוצרים באירועים. יחד עם האפשרות של מיתוג אירועים באמצעות הדפסה עליהם, אפשר גם להדפיס מה שתרצו על קפה. אם האירוע שלכם כולל קייטרינג, יהיה ממש נחמד אם האורחים באירוע יקבלו ספל קפה עם לוגו החברה מודפס על הקצף למעלה.

עוזרים דיגיטליים לאירועים

עוזרים דיגיטליים לאירועים הם חדשנות טכנולוגית לכל דבר. הם מסייעים בהצעת מוצרים, בדיוק כמו שעושה "מסך שקוף". מסכים שקופים לאירועים הם בעצם סוג של "אקווריום" אשר בתוכו מוצגים מוצרים שונים. במקביל להצגת המוצרים, אפשר להקרין סרטונים, תמונות ומידע על דפנות הקופסה הדיגיטלית הזו.

ישנם סוגים שונים של עוזרים דיגיטליים, החל ממסכים שקופים, דרך רובוטים לאירועים וכלה בהולוגרמות מתקדמות לאירועים. כך או כך, הרושם הטכנולוגי הוא משמעותי והוא מורגש בקרב כל המשתתפים באירוע שלכם.

עוזרים וירטואליים לאירועים

כשם שיש עוזר דיגיטלי לאירועים, יש גם עוזרים וירטואליים לאירועים. העוזר הווירטואלי מספק מידע ומגיש תוכן בצורה אינטראקטיבית במיוחד. אם למשל תבחרו למקם הולוגרמה באירוע, ההולוגרמה יכולה ללבוש כל צורה שרק תרצו. זה הכול עניין של סוג התוכן המוצג באמצעותה.

העוזר הווירטואלי מאפשר לכם למעשה להנגיש מידע בצורה ידידותית. יש גם אטרקציות טכנולוגיות לאירועים מהסוג של "מוכר וירטואלי". המוכר הווירטואלי הוא דמות אשר מוצגת ללקוחות ולאורחים, מספקת מידע ומגישה תוכן בצורה אינטראקטיבית.

עמדת צילום 180 מעלות לאירועים וחנויות

עמדת צילום 180 מעלות, היא עמדת צילום אשר פועלת באמצעות מספר מצלמות אשר מצלמות את האדם בו זמנית. כאשר התמונות מצולמות בהתאמה לסוג התצלום המבוקש, אפשר ליצור GIF מיוחד של האדם המצטלם בעמדה.

יחד עם עמדת צילום 180 מעלות, יש גם אטרקציות טכנולוגיות לאירועים מהסוג של עמדות צילום. עמדות הצילום לאירועים הן אותן עמדות צילום של פעם, אלו של ה-"פוטו רצח", אבל עם חידוש טכנולוגי. החידוש הוא היכולת לשדר ולפרסם את התמנות ברשתות החברתיות, להלביש את האדם המצטלם באבזור וירטואלי ועוד. בין אם אתם מחפשים אטרקציות טכנולוגיות לאירועים מסוג כזה או אחר, כשאי לקבל מספר הצעות מחברות הפקה ואולמות האירועים. בדרך כלל, אולמות אירועים יידעו לכוון אתכם לכיוון האטרקציות המתאימות לאירוע שלכם.

המאמר נכתב באדיבות אתר יער בראשית.

העין הטכנולוגית

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

כתבות אחרונות