כושר טכנולוגי – אילו גאדג'טים מומלצים לאימוני ספורט בשנת 2021?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כיצד אימוני ספורט רגילים יכולים להשתדרג משמעותית בזכות הטכנולוגיה

השילוב של ספורט וטכנולוגיה איננו חדש מאוד, אבל במיוחד לאחר תקופת הקורונה ולאור העובדה שרבים "גילו" את ההתעמלות מחוץ לבית, במקום במכונים – והפכו אותה לדרך חיים, כדאי להתעדכן בדרכים ליהנות מאימוני ספורט באופן שלא הכרתם עד עכשיו. גם אם אתם רגילים למדוד דופק באמצעות שעון ייעודי או לבדוק כמה צעדים עברתם בהליכה, ניתן כבר לקחת גם את העניין הזה צעד אחד קדימה, משמע לתת לטכנולוגיה לא רק לנטר את הפעילות שאתם מבצעים – אלא ממש לעזור לכם לשפר את הכושר.

הפריטים הפופולריים ביותר והחידושים בהם

אם אתם רוכבים על קורקינט חשמלי או אופניים, אם אתם מעדיפים ריצה או הליכה – כל פעילות ספורטיבית שהיא, מעלה לכם את הדופק וגורמת לשריפה מבורכת של קלוריות. בעבר הלא רחוק, נחשבו "מודדי הצעדים" לשיא הטכנולוגיה ורבים שמו להם למטרה להגיע ל 10,000 צעדים ביום, או לאזן את הדופק במאמץ ולהביא לסיבולת הולכת וגוברת של הלב והריאות בזמן האימון.

אבל אנחנו בשנת 2021 והגיוון בסוגי הספורט הביא לכך שגם הצורך במדידת פעולות הגוף, לא יכול להסתכם בספירת צעדים בלבד. מדי הדופק היו השלב הבא וגם הם – לא מילאו את הצורך של המתאמנים, בעיקר המקצוענים שעבורם שינויים במדדים, מינוריים ככל שיהיו, יכולים לסמן שיפור רצוי ביכולות. הפריט המבוקש ביותר כיום למתעמלים, אם כן, הוא השעון החכם, כזה שיודע למדוד כמעט הכל: את הדופק והצעדים כמובן, אבל גם את כמות המדרגות שעליתם, את המרחק שעברתם, את הקלוריות ששרפתם ועוד לא מעט פונקציות מעניינות. מה החידוש הגדול? בעיקר, כנראה, ביכולת של כל אחד לבחור עבור עצמו, את הדרך שבה הוא יצליח להציב לעצמו מטרות ספורטיביות באמצעות הגאדג'ט שרכש ולכבוש אותן.

התקציב מוגבל? כך תוכלו להחליט במה להשקיע כסף

באופן טבעי, ככל שהמכשיר ש"מודד אתכם" יהיה צמוד יותר אל הגוף, כך הוא יבצע עבודה טובה יותר, כלומר אמינה יותר. גם טלפון סלולרי יודע למדוד צעדים, למשל, אבל אין ספק שכאשר המכשיר נמצא בכיס, לעומת שעון דופק לדוגמה שממש "יושב" על הבלוטה הפועמת בפרק כף היד, לשעון תהיה תוצאה מהימנה יותר.

אין זה אומר שאתם צריכים להשקיע את הכסף שלכם דווקא במותגים היקרים: מבדקים שונים שנעשו גילו, שגם שעונים וצמידי כושר של חברות פחות "נחשבות", כוללים בתוכם מערכות טכנולוגיות זעירות ואמינות מאוד. אימונים הספורט שלכם יכולים לקבל שדרוג משמעותי ולא בזכות כסף רב, אלא בעזרת פריטים זולים יחסית שמתאימים לכל כיס. ביחד עם מאמן כושר אישי, או קבוצת אימון שתסייע לכם לעניין המוטיבציה, תוכלו להציב לעצמכם מטרות כושר משלכם, למדוד שלב אחר שלב את ההתקדמות שלכם לעברן ולהגיע למיצוי מקסימלי של הכושר הגופני: זוהי דרך נהדרת שבה הטכנולוגיה יכולה באמת לבוא לעזרתכם ולהוציא מכם את המיטב.

העין הטכנולוגית

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

כתבות אחרונות