עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית שלכם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

עמדת טעינה לרכב חשמלי אפשר למצוא בימינו במקומות שונים הפזורים בארץ. אם למשל אתם מתארחים בבית מלון יוקרתי, בדרך כלל תוכלו לקבל את השירות של טעינת רכב חשמלי בלילה. כמו כן, ברחבי הארץ פזורות עמדות טעינה לרכבים חשמליים. אבל אי אפשר להסתמך על עמדות ציבוריות בתשלום, מה שמצריך התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף. בואו נסביר במה מדובר.

בעוד שנושא זיהום האוויר בעולם ממשיך להיות אחד מנושאי השיח הכי מדוברים, יצרניות הרכבים עוברות לחשמל יותר ויותר. בעוד כמה שנים קדימה, כנראה שרוב המכוניות יהיו מכוניות המתבססות על מערך חשמלי. ואם לא חשמלי מלא בעוד כמה שנים, אז לפחות הכיוון הוא היברידי ומבורך. אנחנו כמובן מדברים על רכבים היברידיים, שמצריכים גם את הטעינה של המערך ההיברידי. אם אתם שוקלים התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית או לרכב היברידי, השורות הבאות עבורכם.

כמה זמן לוקח לרכב חשמלי להיטען?

אם מדברים על זמני טעינה של רכבים חשמליים, בדרך כלל מדברים על טווחים של 8-10 שעות טעינה. יש לציין כי, טעינה חלקית נמשכת משמעותית פחות זמן. בחלק גדול מהדגמים של הרכבים החשמליים, אפשרי לטעון את הסוללה עד כ-80% ב-15 דקות – 25 דקות, בממוצע.

כשיש לכם עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית, כל העניין הזה נעשה הרבה יותר פשוט. אתם מגיעים הביתה, מחברים את הרכב לפלאג הטעינה ועולים הביתה. בבוקר יש לכם כבר סוללה טעונה במלואה. ובקשר לעמדת הטעינה עצמה, מדובר בעמדה קטנה וכמעט בלתי מורגשת.

כמה זמן לוקח להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?

העבודה של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף נמשכת שעות בודדות בלבד. כמובן, הכול תלוי במקצועיותם אל אנשי ההתקנה. אם חברת ההתקנה מנוסת ומכירה את התחום, היא תוכל לספק לכם עבודה מהירה וקולעת.

דבר נוסף שחשוב לזכור, מומלץ לקבל אחריות על עמדת טעינה לרכב חשמלי. בעוד שחלק מהחברות מעניקות שנת אחריות שלמה, בחברות אחרות תוכלו גם להרחיב את האחריות בתוספת תשלום. בדרך כלל יהיה ניתן להרחיב עד 3 שנות אחריות, אם כי זה משתנה מחברה לחברה.

כמה עולה התקנת עמדת הטענה לרכב חשמלי?

אם אתם מעוניינים להתקין עמדת הטענה לרכבים חשמליים בבית, העלות נעה בין טווחים של מאות שקלים בודדים. במקרים בהם עבודת ההתקנה מורכבת, ייתכן שעלות ההתקנה תגיע לסכומים של אלפי שקלים בודדים. אם ההתקנה נחשבת מורכבת, למשל בעקבות קשיים הכרוכים בתשתיות חשמל, חברת ההתקנה אמורה ליידע אתכם בכך מראש.

בפועל, יהיה קשה מאוד להסתדר ללא עמדת טעינה לרכב חשמלי. אם למשל אתם מתגוררים בבניין מגורים, אתם תצטרכו למתוח כבלים מהבית שלכם ישירות לרכב למטה. זה מאוד לא נוח, מסורבל וגם לא מאפשר לכם לסגור את החלונות בבית. כשמתקינים עמדת טעינה ייעודית, כל הסיפור הופך להרבה יותר פשוט. עמדת הטעינה היא פרטית והיא שלכם בלבד, לא כרוכה בתוספת תשלום ומקלה משמעותית על החיים. אם אתם מעוניינים להתקין עמדה כזו, יהיה כדאי לערוך סקר שוק והשוואה בין חברות ההתקנה השונות.

העין הטכנולוגית

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

כתבות אחרונות