קורסים טכנולוגיים שאתם חייבים להכיר

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בין אם אתם מעוניינים להשתלב בעולמות ההייטק, הטכנולוגיה או בעולם פיתוח ה-WEB, יש כמה דברים שאתם כנראה תצטרכו לקחת בחשבון. למשל, מה תנאי הקבלה באותם מקומות עבודה נחשקים? ואיזה רקע מקצועי רצוי שיהיה לכם, גם לא מבחינה פורמלית בקורות חייכם? הנה כל המידע לגבי קורסים טכנולוגיים שחשוב להכיר ב-2021.

שנת 2021 הביאה איתה לא מעט תהפוכות, בין אם בעקבות הנגיף העולמי שלא נזכיר את שמו, או שמא בכיוון שהשנים האחרונות הובילו להתפתחות טכנולוגיות מעניינות. למשל, אם נצא לרגע מהעולם של הייטק וקורסים טכנולוגיים, מי חשב שמכוניות טסלה לפתע יגיחו משום מקום ויספקו נתוני ביצועים שרק יכולנו לחלום עליהם ברכבים משפחתיים? עם כמה שחברת טסלה היא חברת ענק ומשמעותית בעולם שבו החימום הגלובאלי מאיים והמעבר למכוניות חשמליות נעשה חשוב, טסלה היא רק דוגמה קטנה. היא רק דוגמה קטנה להתפתחות הטכנולוגית של ימינו, ואם אתם לא מאמינים לנו, תעיינו קצת בכתבות אשר מדברות על כמויות האקזיטים הטכנולוגים שהתרחשו בשנים האחרונות.

מה חשוב לדעת על התפתחויות טכנולוגיות וקורסים בהתאם?

חברות הסטארט אפ השונות הפכו למיליונריות, אולי יותר מזה אפילו. זאת, במקביל לכך שחלק נכבד מחברות הטארט אפ לדאבוננו לא צלחו את אוקיינוס ההמצאות הטכנולוגיות. החברות שכן הצליחו לייצר אקזיט היסטרי, אלו חברות שכנראה עבדו עם סוגי הטכנולוגיות הכי חדישות, לוהטות ועדכניות בעולם הפיתוח, התכנות ובעולם פיתוח ה-WEB.

ידוע כבר שנים, שחברות הייטק מעסיקות עובדים שכירים ועובדות מול פרילנסרים אשר בקיאים בטכנולוגיות כמו JAVASCRIPT, MACHINE LEARNING, NODE, ANGULAR, REACT, PYTHON, FLUTTER ועוד. אלו הן רק מספר דוגמאות בין סוגי הטכנולוגיות ומיומנויות הפיתוח שיש בידיהם של מפתחים בימינו. ואם אתם מעוניינים לעבוד בחברות הנחשקות של תחום ההייטק והטכנולוגיה, אתם צריכים לקחת בחשבון שרף הכניסה ותנאי הקבלה כוללים ידיעה בשפות תכנות למיניהן.

מה אני צריך לעשות כדי להיכנס לעולם ההייטק?

אם יש בידיכם כישורים מסוימים ויכולות פיתוח או תכנות, ואתם מרגישים שזה לא מספיק כדי להתקבל לעבודה שאתם חולמים עליה, יש פתרונות. עבור אנשים שיש להם רקע בפיתוח או פיתוח WEB, תכנות, קוד וכו', בימינו אפשר להירשם לקורסים מהירים ויעילים שמעמיקים בהם בטכנולוגיות החדישות שקיימות כיום.

אם אתם מרגישים שחסרות לכם טכנולוגיות עדכניות, ואתם מרגישים שהחיסרון הזה גורם לכם להיתקעות מסוימת בדרככם המקצועית, הגיע הזמן לנקוט צעדים. אנחנו מזמינים אתכם להכיר את יניב ארד, מנטור טכנולוגי, טכנולוג בדם ומדריך פיתוח WEB.

סיוע צמוד ואישי ע"י יניב ארד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בארץ

אם תשאלו את יניב ארד, הוא יגיד לכם שאתם מוזמנים לכנות אותו בכל שם שהוא, העיקר שלא תכנו אותו בתור מכללה. מדוע? מכיוון שמה שמאפיין לעיתים מכללות זו החוסר הזה ב-TOUCH האישי, באינטראקציה האמיתית בין בני אדם לבין המערכת האקדמאית. יניב ארד משנה את כל זה, ומצי תמיכה, ליווי וסיוע תמידי במשך כמעט 7\24 שעות ביממה עבור סטודנטים הנרשמים לקורסים שלו (קורס Full Stack, java. Node ועוד). כמו כן, הסטודנטים שלומדים אצל יניב ארד נהנים מסיוע צמוד וליווי על ידי יניב ועד קליטתם במקום העבודה הראשון שלהם.

העין הטכנולוגית

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

כתבות אחרונות