שילוב שירות מחשוב ענן כחלק משיפור הטכנולוגיה בעסק

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

טכנולוגיה חדשה בעסק גדול או קטן היא לפעמים הגורם המכריע אם העסק ימשיך להתקדם ולהוביל בתחומו הוא שהעסק יאלץ להישאר מאחור עקב היכולת או הרצון להתקדם טכנולוגית לעבר העתיד הקרוב 

חלק בלתי נפרד מהתקדמות טכנולוגית בעסק והצלחתו בעולמם העסקים של היום הוא שירות מחשוב ענן. שירות זה הוא חלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה של חלק גדול מאוד מהעסקים ולמעשה ישנם עסקים שמחשוב ענן הוא השירות הראשון שבו העסק מחליט להתקדם בו.

יש מספר סיבות ללמה עסקים בוחרים לשלב את השירות של מחשוב ענן בעסק שלהם בין אם זה עסק גדול או עסק קטן. לפעמים שילוב השירות יכול להציל עסק מקריסה ולהרים אותו במקרה של משבר

אז למה אנחנו מתכוונים?

  • הגנה מפני כופר – כמעט לכולנו יצא לשמוע על מקרה בו נגנב מידע של עסק או חברה מסוימת מהשרתים המקומיים של החברה  ולאחר מכך הגיעה דרישה מבעלי החברה לשלם סכום כסף ( כופר ) עבור החזרת המידע לעסק או אי שימוש והעברת המידע למתחרים או לכל גוף אחר אשר יכול לישות שימוש במידע יקר הערך הזה. ברוב המקרים סכומי הכופר הם סכומים בלתי מבוטלים אשר לפעמים יכולים לגרום במקרים רבים למבוכה גדולה של החברה וחוסר אמון של לקוחות החברה ועד לסגירה מלאה של העסק במקרים מסוימים עקב אי יכולת לשלם את לשלם את הסכום הדרוש עבור החזרת המידע.

איך שירות מחשוב ענן עוזר ובעצם מונע ממצב עגום זה לקרות?

כאמור המידע של העסק נמצא ומאוחסן  על שרתים מקומיים בבית העסק כאשר המידע נמצא על שרת מקומי הפירצה לגנב היא קלה יותר והאקרים מקצועיים יכולים לחדור לשרתים המקומיים "לדוג" את המידע ולעשות בו כל העולה על רוחם! כאשר שירות מחשוב ענן נכנס לתמונה המידע של העסק שלכם מגובה על שרת חיצוני מרוחק ומוצפן כך שגם אם האקרים או כל גורם אחר מנסים לגנוב לכם את המידע אתם מכוסים מכיוון שהמידע שלכם נמצא רחוק על שרת מאובטח כך שתוכלו בלחיצת כפתור לשחזר את כל המידע החשוב שלכם ומכל מקום בעולם שיש בו חיבור תקין לאינטרנט ולא להיות תלויים בחסדיו של האקר אשר גנב את המידע שלכם וכרגע מנהל לכם את העסק.

לסיכום:

לשילוב שירותי מחשוב ענן כחלק מהתקדמות טכנולוגית בחברה גדולה או בעסק קטן יש מספר רב של יתרונות כגון מרכזיה בענן לשיפור שירות הלקוחות, גישה למידע ושיתוף קבצים בכל מקום שרק תרצו ועוד מגוון רחב של יתרונות שיקדמו את העסק שלכם טכנולוגית ותחסוך לכם זמן וכסף במאמר זה פירטנו את השימוש החשוב ביותר של השירות. אם תרצו לדעת יותר נשמח בON365   שירותי מחשוב ענן  לספק לכם את כל המידע על השירות ומגוון יתרונותיו

העין הטכנולוגית

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

העין הטכנולוגית

לא הרבה מצליחים להבין את הקידמה היום בעולם, היא בהחלט מתקדמת מהר מדי וגבוה מדי, ובשביל זה יש את העין הטכנולוגית שלנו שיודעת להסביר לכם בצורה הטובה והקלה ביותר, מהי הטכנולוגיה של היום. במילים פשוטות, בגובה העיניים.

כתבות אחרונות